Haber

Menderes’te Anneler Unutulmadı

Menderes Belediye Başkanı V. Erkan Özkan, Anneler Günü kapsamında ilçedeki anneleri de unutmayarak çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Menderes Belediye Başkanı V. Erkan Özkan, Anneler Günü münasebetiyle belediyede çalışan annelere çiçek verdi. Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği programda, sabah iş başında gece sıralarına bırakılan çiçekleri gören anneler çiçek sürpriziyle sevindi. Özkan ayrıca şehit anneleri ile ilçedeki huzurevlerinde kalan anneleri de ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutladı.

En değerli varlıklarımız

Annelere bir gün değil her gün hizmet verdiklerini belirten Menderes Belediye Başkanı V. Erkan Özkan, “Annelerimiz hiçbir zaman doymaz. En değerli varlıklarımız olan annelerimiz için yapabileceğimiz çok az şey var. Tüm çalışmalarımızda önceliğimiz annelerimiz ve hanımlarımızdır. Yüzlerini güldüren hizmetlerimizle yanlarında olmaya devam edeceğiz. Anneler Günü kapsamında belediyede anne olan meslektaşlarımıza çiçek sürprizi yaptık. Sonrasında ilçemizde bulunan huzurevlerinde annelerimizi ve şehit annelerimizi de unutmadık, onlarla bir yere geldik. Başta Ulu Başkan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kıymetli annesi Zübeyde olmak üzere şehit annelerimizin ve tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

acigolajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu