Haber

Sinan Ogan’ın danışmanı neden istifa etti? Sinan Ogan’ın danışmanı kimdir?

2023 Genel Seçimlerinde CET Alliance başkan adayı Sinan OganDanışmanı istifa ettikten sonra, Sinan Ogan‘lerin danışmanı kim sorusu gündemden düşmüyor. Sinan OganDanışmanı neden istifa etti ve Sinan Ogan Danışmanı kim’in soruları merak ediliyor. Sinan Ogan’ın danışmanı neden istifa etti? Sinan Ogan’ın danışmanı kimdir? Detaylar burada…

SİNAN OĞAN DANIŞMAN NEDEN İSTİFA ETTİ?

ATA İttifakı cumhurbaşkanı adayı Sinan Ogan’ın danışmanı Alperen İnce, “Cumhur İttifakı’nı ikinci turda destekleriz, gerekirse bakanlıklarımız, müdürlüklerimiz olur” dediği için istifa ettiğini iddia etti.

Twitter hesabından açıklama yapmayan Alperen İnce, şunları paylaştı:

“Ben siyasetimi inanca dayalı bilgiler vererek değil, bayındırlık işlerine atıfta bulunarak yapmaya çalıştım. Maalesef bütün arkadaşlarım nedense buna kefil oluyorlar. Sinan Oğan’a çok kısa bir şekilde danışmanlığımı anlatayım. .

Dediğim gibi iş kanununun verdiği güvene dayalı bilgileri ifşa ederek siyaset yapmak benim huyum değildir ama Sinan Ogan’a yakın bir hesaptan hakkımda asılsız iddialar ortaya atıldığında böyle bir cevaba hakkım var neredeyse. etiketlendiğim gibi.”

Ben siyasetimi güvenilir bilgiler vererek değil, bayındırlık işlerine atıf yaparak yapmaya çalıştım. Tüm arkadaşlarım da buna kefil oluyor maalesef bazı sebeplerden dolayı karşımıza çıkanlar. Şimdi Sinan Ogan’a çok kısa bir süre danışmanlık uygulamamı anlatayım.

— Alperen İnce (@alpereninceaei) 10 Mayıs 2023ortaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu