Ekonomi

Worldpack çevre dostu ürünleri ile Türkiye pazarında

Worldpack Packaging İcra Kurulu Lideri Volkan Beşenk, Türkiye pazarına en iyi doğa dostu ürünleri getirmek için uluslararası temaslarını sürdürüyor.

Worldpack, kaliteli kağıt ürünleri ve yenilikçi ambalaj çözümleri ile dünya çapında bilinen bir marka olarak çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Türkiye’deki üretim tesislerinde kaliteli kağıt üreten firma, kaliteli ambalaj ürünleri ile de alanında adından söz ettiriyor. Müşteri odaklı yaklaşımıyla bilinen Worldpack, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayarak kişiye özel çözümler sunmakta ve uluslararası pazarda güçlü bir prestij kazanma kararlılığını sürdürmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Beşenk, yurt dışı ziyaretlerinin şirket için büyük önem taşıdığını belirtti. Yeni müşterilerle birebir görüşmelerin firmayı uluslararası arenada güçlendirdiğini ve rekabet avantajı sağladığını belirten Beşenk, “Ayrıca yurt dışı ziyaretleri üretim kapasitesini arttırdı ve firma için yeni iş fırsatları yarattı.”

Worldpack’in son dönemde yurt dışı ziyaretleri ile birçok yeni müşteri kazandığına dikkati çeken Beşenk, “Firma olarak Avrupa, Amerika ve Asya gibi büyük pazarlarda etkinliklerin düzenlendiği bu fuarlara katılmaya özen gösteriyoruz. Bu etkinlikler firmaya küresel bir vizyon kazandırmanın yanı sıra departmandaki yenilikleri ve müşteri taleplerini takip etmemizi sağlıyor.

Worldpack olarak amacımız, uluslararası ziyaretler ve güçlü bağlantılar sayesinde dünya çapında tanınan bir marka olmaktır. Firmamız kaliteli çalışmaları, yenilikçi analizleri ve müşteri odaklı yaklaşımı ile branşındaki liderliğini pekiştirmeyi hedeflemektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu